Domčův sen pro Krtka 2021

Základní informace

DOMČŮV SEN, z.s. společně s Nadačním fondem dětské onkologie Krtek by Vás rádi pozvali na 3. ročník charitativní fotbalové akce, jejíž součástí budou nově dva souběžně hrané turnaje – chlapecký a dívčí. Chlapecký je určen pro kategorii U11 (ročník narození 2011 a ml.) a dívčí pro kategorii U12 (ročník narození 2010 a ml.).

Celá akce se uskuteční v sobotu 4. 9. 2021 ve Fotbalovém centru Brno na ulici Sladovnická v Brněnských Ivanovicích.

3. ročník akce úspěšně navazuje na předcházející dva ročníky z let 2019 a 2020. které mimo jiné přinesly vysokou sportovní úroveň a bohatý doprovodný program. Obou akcí se zúčastnilo mnoho diváků a osobností z oblasti veřejného života a sportu. Vítězi minulých ročníků se stali SK Sigma Olomouc a SK Líšeň.

Turnaj byl po prvním ročníku oceněn ze strany Fotbalové asociace České republiky jako Grassroots Sociální akce roku 2019. Myšlenku turnaje v roce 2020 podpořili svou záštitou předseda Národní sportovní agentury, hejtman Jihomoravského kraje, primátorka města Brna a předseda Fotbalové asociace České republiky.

Chlapecký turnaj (ročník 2011 a mladší)

Fotbalový turnaj je vypsaný pro 20 vybraných a oslovených týmů starší přípravky (ročník 2011 a mladší) z celé Moravy. Hrát se bude ve formátu 5+1 na hřišti o rozměrech 42 x 27 m. Každý tým odehraje 7 utkání (minimálně 105 minut) hry. Konečný formát turnaje bude stanoven po uzavření přihlášek.

Dívčí turnaj (ročník 2010 a mladší)

Fotbalový turnaj je vypsaný pro 4 vybrané a oslovené týmy starší přípravky (ročník 2010 a mladší) z celé Moravy. Hrát se bude ve formátu 5+1 na hřišti o rozměrech 42 x 27 m. Každý tým odehraje minimálně 5 utkání. Konečný formát turnaje bude stanoven po uzavření přihlášek.

Kopeme za Domčův sen (penalty na dobrou věc)

V základních skupinách budou po každém utkání rodinní příslušníci hráčů a hráček kopat 5 penalt a za každou proměněnou penaltu přispějeme Klinice dětské onkologie Brno na zakoupení potřebného přístroje nebo zařízení. Jelikož se jedná o velmi netradiční věc, již předem vás prosíme v tomto ohledu o součinnost při komunikaci s rodinnými příslušníky hráčů a hráček. Velmi nám pomůžete v realizaci této jedinečné součásti turnaje a pomůžete dobré věci.

Startovné a pokyny pro účastníky

Startovné ve výši 3.000 Kč hradí jednotlivé týmy přímo na transparentní účet NFDO Krtek jako svůj charitativní dar. Vzhledem k charakteru akce mohou týmy na účet NFDO Krtek přispět i částkou nad rámec výše uvedeného startovného.

Převzali záštitu na III. ročníkem

Velice nás těší, že záštitu nad turnajem převzali hejtman Jihomoravského kraje, Národní sportovní agentura a primátorka Statutárního města Brna

III. ročník podporují

Týmy přihlášené do turnaje

Doprovodný program

Domčův sen není pouze fotbalový turnaj. Jde o celospolečenskou akci, jejíž součástí je i bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. V předešlých ročnících si tak mohly společně užít například:

• střelbu na branku s měřením rychlosti
• nafukovací skákací hrad
• lezeckou stěnu
• laserovou biatlonovou střelnici
• střelbu z luku
• discgolf
• trénink s inovativní tréninkovou
• pomůckou SmartGoals
• stánky volnočasových aktivit
• Headis – atraktivní a akční druh sportu (nejvíc se podobá stolnímu tenisu, pouze místo pálkami je hraný hlavou)
• malování na obličej a modelování z balónků
• vystoupení mažoretek
• freestylová fotbalová show (Jan Weber, Milan Benda, Petr Karásek)
mini fotbalová aréna

Důležité termíny

Důležité termíny pro účastníky turnaje doplníme později. Děkujeme za pochopení.

Zajímá vás aktuální dění v turnaji? Klikněte na tlačítko níže nebo otevřete výsledky.domcuvsen.cz ve Vašem prohlížeči!

Všechny rozpisy, výsledky, tabulky a další užitečné informace naleznete na vysledky.domcuvsen.cz