Domčův sen pro Krtka 2022

Základní informace

DOMČŮV SEN, z.s. společně s Nadačním fondem dětské onkologie Krtek by Vás rádi pozvali na 4. ročník charitativní fotbalové akce, jejíž součástí budou nově dva souběžně hrané turnaje – chlapecký a dívčí. Chlapecký je určen pro kategorii U11 (ročník narození 2012 a ml.) a dívčí pro kategorii U13 (ročník narození 2010 a ml.).

Celá akce se uskuteční v sobotu 3. 9. 2022 ve Fotbalovém centru Brno na ulici Sladovnická v Brněnských Ivanovicích.

4. ročník akce úspěšně navazuje na předcházející tři ročníky z let 2019, 2020 a 2021. které mimo jiné přinesly vysokou sportovní úroveň a bohatý doprovodný program. Obou akcí se zúčastnilo mnoho diváků a osobností z oblasti veřejného života a sportu. Vítězi minulých ročníků se stali SK Sigma Olomouc, SK Líšeň a SFC Opava.

Turnaj byl po prvním ročníku oceněn ze strany Fotbalové asociace České republiky jako Grassroots Sociální akce roku 2019. Myšlenku turnaje v letech 2020 a 2021 podpořili svou záštitou předseda Národní sportovní agentury, hejtman Jihomoravského kraje, primátorka města Brna a předseda Fotbalové asociace České republiky.

OBSAZENO - Chlapecký turnaj (ročník 2012 a mladší)

Fotbalový turnaj je vypsaný pro 16 vybraných a oslovených týmů starší přípravky (ročník 2012 a mladší) z celé Moravy. Hrát se bude na 6 hřištích ve formátu 5+1 na hřišti o rozměrech 45 x 27 m. Každý tým odehraje min. 8 utkání á 15 min (minimálně 120 minut hry). Konečný formát turnaje bude stanoven po uzavření přihlášek.

OBSAZENO - Dívčí turnaj (ročník 2010 a mladší)

Fotbalový turnaj je vypsaný pro vybrané a oslovené týmy mladších žákyň (ročník 2010 a mladší) z celé Moravy. Hrát se bude ve formátu 5+1 na hřišti o rozměrech 45 x 27 m. Každý tým odehraje minimálně 5 utkání. Konečný formát turnaje bude stanoven po uzavření přihlášek.

Kopeme za Domčův sen (penalty na dobrou věc)

Domčův sen chce do pomoci činnosti NFDO Krtek aktivně zapojit i rodiče a návštěvníky našeho turnaje. Proto jsme hledali něco konkrétního, čím bychom pomohli Klinice dětské onkologie. V minulém roce se Vám podařilo vstřelit 300 penalt a díky společnosti Teekanne zakoupit židličky pro rodiče na lůzkové oddělení 23 Kliniky dětské onkologie v hodnotě 30 tisíc Kč. V letošním roce opět zapojíme rodiče, osobnosti, diváky, kteří každou proměněnou penaltou přispějí 100 Kč. Na lůžkových odděleních sestřičky používají zdravotnické vozíky pro převoz a distribuci léků a zdravotnického vybavení. V letošním roce budeme s
Domčovým snem kopat za nákup jednoho takového vozíku, který ulehčí sestřičkám Kliniky dětské onkologie práci. Musíme opět vstřelit 300 penalt a tím vybrat 30 000 Kč.

Startovné a pokyny pro účastníky

Startovné ve výši 3.000 Kč hradí jednotlivé týmy přímo na transparentní účet NFDO Krtek jako svůj charitativní dar. Vzhledem k charakteru akce mohou týmy na účet NFDO Krtek přispět i částkou nad rámec výše uvedeného startovného.

Chlapecké týmy přihlášené do turnaje (U11)

SK Líšeň logo

Dívčí týmy přihlášené do turnaje (U13)

SK Líšeň logo

Doprovodný program

Domčův sen není pouze fotbalový turnaj. Jde o celospolečenskou akci, jejíž součástí je i bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. V letošním ročníku se mohou návštěvníci těšit například na:

• skákací hrady
• střelbu na branku s měřením rychlosti
• střelba na branku na přesnost
• Headis
• trénink s inovativní tréninkovou pomůckou SmartGoals
• raketové sporty
• laserová biatlonová střelnice
• atrakce od společnosti Milanovy aktivity
• fotbalové mini-arény
• malování na obličej
• výtvarné stánky pro děti
• vystoupení mažoretek
• freestylová fotbalová show Fotbal bez limitu (Lukáš Munka)
• ukázka lokální kryoterapie regeneračního studia Náskok

Důležité časy

08.00 – 13.55h - Zápasy v základních skupinách
12.10 – 12.55h - Benefiční utkání
14.10 – 16.00h - Zápasy o umístění a finále
16.00 – 16.15h - Vyhlášení výsledků a ukončení turnaje
10.00 – 15.00h - Doprovodný program pro celou rodinu

Zajímá vás aktuální dění v turnaji? Klikněte na tlačítko níže nebo otevřete výsledky.domcuvsen.cz ve Vašem prohlížeči!

Všechny rozpisy, výsledky, tabulky a další užitečné informace naleznete na vysledky.domcuvsen.cz