Domčův sen pro Krtka 2022

Základní informace

DOMČŮV SEN, z.s. společně s Nadačním fondem dětské onkologie Krtek by Vás rádi pozvali na 4. ročník charitativní fotbalové akce, jejíž součástí budou nově dva souběžně hrané turnaje – chlapecký a dívčí. Chlapecký je určen pro kategorii U11 (ročník narození 2012 a ml.) a dívčí pro kategorii U13 (ročník narození 2010 a ml.).

Celá akce se uskuteční v sobotu 3. 9. 2022 ve Fotbalovém centru Brno na ulici Sladovnická v Brněnských Ivanovicích.

4. ročník akce úspěšně navazuje na předcházející tři ročníky z let 2019, 2020 a 2021. které mimo jiné přinesly vysokou sportovní úroveň a bohatý doprovodný program. Obou akcí se zúčastnilo mnoho diváků a osobností z oblasti veřejného života a sportu. Vítězi minulých ročníků se stali SK Sigma Olomouc, SK Líšeň a SFC Opava.

Turnaj byl po prvním ročníku oceněn ze strany Fotbalové asociace České republiky jako Grassroots Sociální akce roku 2019. Myšlenku turnaje v letech 2020 a 2021 podpořili svou záštitou předseda Národní sportovní agentury, hejtman Jihomoravského kraje, primátorka města Brna a předseda Fotbalové asociace České republiky.

Chlapecký turnaj (ročník 2012 a mladší)

Fotbalový turnaj je vypsaný pro 16 vybraných a oslovených týmů starší přípravky (ročník 2012 a mladší) z celé Moravy. Hrát se bude na 6 hřištích ve formátu 5+1 na hřišti o rozměrech 42 x 27 m. Každý tým odehraje min. 8 utkání á 15 min (minimálně 120 minut hry). Konečný formát turnaje bude stanoven po uzavření přihlášek.

Dívčí turnaj (ročník 2010 a mladší)

Fotbalový turnaj je vypsaný pro 4 vybrané a oslovené týmy mladších žákyň (ročník 2010 a mladší) z celé Moravy. Hrát se bude ve formátu 5+1 na hřišti o rozměrech 42 x 27 m. Každý tým odehraje minimálně 5 utkání. Konečný formát turnaje bude stanoven po uzavření přihlášek.

Kopeme za Domčův sen (penalty na dobrou věc)

V základních skupinách budou po každém utkání rodinní příslušníci hráčů a hráček kopat 5 penalt a za každou proměněnou penaltu přispějeme Klinice dětské onkologie Brno na zakoupení potřebného přístroje nebo zařízení. Jelikož se jedná o velmi netradiční věc, již předem vás prosíme v tomto ohledu o součinnost při komunikaci s rodinnými příslušníky hráčů a hráček. Velmi nám pomůžete v realizaci této jedinečné součásti turnaje a pomůžete dobré věci.

Startovné a pokyny pro účastníky

Startovné ve výši 3.000 Kč hradí jednotlivé týmy přímo na transparentní účet NFDO Krtek jako svůj charitativní dar. Vzhledem k charakteru akce mohou týmy na účet NFDO Krtek přispět i částkou nad rámec výše uvedeného startovného.

Chlapecké týmy přihlášené do turnaje (U11)

SK Líšeň logo

Dívčí týmy přihlášené do turnaje (U13)

SK Líšeň logo

Doprovodný program

Domčův sen není pouze fotbalový turnaj. Jde o celospolečenskou akci, jejíž součástí je i bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi. V předešlých ročnících si tak mohly společně užít například:

• střelbu na branku s měřením rychlosti
• nafukovací skákací hrad
• lezeckou stěnu
• laserovou biatlonovou střelnici
• střelbu z luku
• discgolf
• trénink s inovativní tréninkovou
• pomůckou SmartGoals
• stánky volnočasových aktivit
• Headis – atraktivní a akční druh sportu (nejvíc se podobá stolnímu tenisu, pouze místo pálkami je hraný hlavou)
• malování na obličej a modelování z balónků
• vystoupení mažoretek
• freestylová fotbalová show (Jan Weber, Milan Benda, Petr Karásek)
mini fotbalová aréna

Důležité termíny

Důležité termíny pro účastníky turnaje doplníme později. Děkujeme za pochopení.

výsledky z LOŇSKÉHO ROČNÍKu

zajímá vás, jak dopadl turnaj V ROCE 2021?

Všechny rozpisy, výsledky, tabulky a další užitečné informace naleznete na vysledky.domcuvsen.cz